Par AlkOutlet

 

AlkOutlet - Lielākais alkoholisko dzērienu un vīnu veikalu tīkls Latvijā! Pirmais ''AlkOutlet Dzērieni & Vīni'' veikals tika atvērts 2012. gada septembrī Ķekavā. AlkOutlet veikalus atradīsi arī 45 pilsētās visā Latvijā, kur strādā jau gandrīz 70 veikali!

 

Mēs saviem klientiem piedāvājam lielisku dzērienu sortimentu, izdevīgas cenas un patīkamu apkalpošanu. Alkoutlet – tas ir veikals, kur atradīsi sev vajadzīgo visām dzīves situācijām – mūsu plauktos ir populārākie zīmoli un citur neredzēti dzērieni, kas patīkami pārsteigs gan vīna pazinējus, gan īstenus dzērienu ekspertus.

Lai piedāvātu saviem klientiem citur nebijušas lietas, meklējam labākos dzērienus ārvalstīs, kas Latvijā vēl nav nopērkami – tos veikalos esam apzīmējuši ar zīmolu “Ekspertu izvēlēts”. Bet tas nav tikai sauklis - šos dzērienus pirms iekļaušanas sortimentā degustē mūsu komanda vīnziņa Jāņa Kaļķa vadībā, kurā ir gan dzērienu lietotāji bez plašām zināšanām, gan diplomēti eksperti, tāpēc, izvēloties Ekspertu izvēlēto alkoholu, vari būt drošs – to par labu atzinuši gan speciālisti, gan cilvēki, kas sev tīkamāko izvēlas pēc viena kritērija – garšo vai negaršo!  

 

 

Mēs esam par draudzību, lieliskām ballītēm un neaizmirstamām emocijām. Dažādi dzīves notikumi – viena izvēle AlkOutlet!

ALKOHOLA LIETOŠANA KAITĒ JŪSU VESELĪBAI! ALKOHOLA PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.