Rudens vīnu komplekts 4gb

Ekspertu izvēle

Noliktavā
Pērc 1 gab. 35,00 €
Pievienot vēlmju sarakstam

Komplektā ietilpst četri vīni.

Negrar Corvina Veronese
Sarkanvīns no Itālijas. Sauss vīns no 100% ‘Corvina’ šķirnes vīnogām. Tam ir rubīnsarkana granātu krāsa, pikants aromāts ar ķiršu un vaniļas niansēm, maiga garša ar saldiem tanīniem, lielisku tekstūru un ilgu pēcgaršu. Sader ar gaļas ēdieniem un grilētiem produktiem.

Manieri Negroamaro Primitivo Salento IGT
Sarkanvīns no Itālijas. Elegants, sauss vīns no 80% 'Negroamaro' un 20% 'Primitivo' šķirņu vīnogām. Vīnam piemīt intensīvi sarkana krāsa ar purpursarkanām nokrāsām, harmonisks aromāts ar sarkano augļu, krustnagliņu, garšvielu un tabakas garšu niansēm. Pilnīgs, labi strukturēts vīns. Sader ar medījuma gaļas ēdieniem, grilētu gaļu un sieriem.

Paula Chardonnay
Baltvīns. Sauss vīns, pagatavots no 100% 'Chardonnay' vīnogām, kas izaudzētas Argentīnā. Labi sabalansēts vīns, kam ir zaļgandzeltena krāsa ar zeltainu nokrāsu, piesātināts tropisko augļu, ananasu, mango, persiku un citrusaugļu aromāts, ko papildina minerālu nianses. Sader ar zivju ēdieniem, mīkstajiem sieriem un jūras veltēm.

Liver More Chardonnay
Baltvīns. Svaigs vīns no ‘Chardonnay’ šķirnes vīnogām. Tam ir krēmīgas tropisko augļu garšas nianses un ilgstoša pēcgarša. Sader ar vieglu maltīti, sieriem.

Vairāk informācijas
Ieteicams Ekspertu izvēle

ALKOHOLA LIETOŠANA KAITĒ JŪSU VESELĪBAI! ALKOHOLA PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.