VĪNA VAKARS TAVĀS MĀJĀS

 

27. oktobrī plkst. 20:00 tiešsaistes vīnu meistarklase "VĪNA VAKARS TAVĀS MĀJĀS". Dodamies baudīt virtuālu ceļojumu rudens vīnu pasaulē! 

Dzērienu  un vīnu veikals “AlkOultlet” piedāvā tiešsaistes meistarklasi un aicina rudenīgā garšu ceļojumā kopā ar vīnzini Jāni Kaļķi.  Izgaršosim četrus dažādus vīnus, kuru baudīšana piestāvēs nesteidzīgiem rudens vakariem, virtuāli paceļosim pa Itālijas, Argentīnas un Kalifornijas vīnu laukiem, baudīsim vīnu un vīnziņa stāstus par saules pielietām ielejām un Gada vīnu konkursā godalgotiem vīniem.

Tiešsaistes vīna meistarklase "Vīna vakars Tavās mājās" ir sērijveida ceļojums vīna pasaulē kopā ar vīnzini, kurš palīdzēs izgaršot īpaši atlasīta vīna nianses un priecēs ar aizraujošiem stāstiem par vīnu.  

Meistarklasē kaut ko jaunu uzzinās gan vīna pazinēji, gan tie, kas vēl tikai sāk iepazīt vīnu un vīnu izvēlas pēc sajūtām vai citu cilvēku ieteikuma.

Vīna meistarklases komplektu var iegādāties šeit: Alkoutlet Vīna komplekts 4gab

 

VĪNA VAKARS TAVĀS MĀJĀS vīna meistarklases:

Itālijas vīni šajā saitē

Francijas vīni šajā saitē

Spānijas vīni šajā saitē

Dzirkstošie vīni šajā saitē

Jaunās pasaules vīni šajā saitē

Austrijas vīni šajā saitē

Rozā vīni šajā saitē

Vasaras vīni šajā saitē

Gruzijas vīni šajā saitē

-->
Saņem pirmais mūsu jaunumus un īpašos piedāvājumus!

ALKOHOLA LIETOŠANA KAITĒ JŪSU VESELĪBAI! ALKOHOLA PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.