Spānijas vīnu komplekts 4gb

Ekspertu izvēle

Noliktavā
Pērc 1 gab. 34,00 €
Pievienot vēlmju sarakstam

Komplektā ietilpst četri Spānijas vīni.

Light my Fire
Sarkanvīns no Spānijas. Sauss vīns no 100% ‘Garnacha Tintorer’ šķirnes vīnogām. Vīns deviņus mēnešus izturēts franču un amerikāņu ozolkoka mucās, tam ir intensīva krāsa ar violetu toni, spēcīgs sarkano augļu aromāts, grauzdējuma, garšvielu un Vidusjūras kalnu augu garšas nianses un svaiga, patīkama pēcgarša. Sader ar gaļas sautējumiem, pastu un zupām.

Born to be Wild
Sarkanvīns no Spānijas. Sauss vīns no 100% ‘Bobal’ šķirnes vīnogām. Vīns deviņus mēnešus izturēts franču un amerikāņu ozolkoka mucās. Tam ir ķiršu sarkana krāsa, melno augļu, Vidusjūras reģiona augu, kanēļa un grauzdējuma aromāts. Labi sabalansēts, svaigs un pilnmiesīgs vīns ar harmoniskiem tanīniem un ilgu pēcgaršu. Sader ar pastas, rīsu un sarkanās gaļas ēdieniem.

VINOS PARA TI
RIOJA
Quebrada TEMPRANILLO
Sarkanvīns no Spānijas, Rioja reģiona. Pagatavots no 'Tempranillo' un 'Garnacha' šķirņu vīnogām. Intensīvi un bagātīgi aromātisks vīns ar savvaļas ogu, kazeņu, aveņu un upeņu marmelādes garšu. Pilnmiesīgs, labi strukturēts dzēriens ar patīkamu, melno ogu pēcgaršu.
Sader ar sautējumiem, sarkano gaļu un gataviem sieriem.

Vairāk informācijas
Ieteicams Ekspertu izvēle

ALKOHOLA LIETOŠANA KAITĒ JŪSU VESELĪBAI! ALKOHOLA PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.